שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

אורטופדיה ומזרונים – כל מה שצריך לדעת

בואו לשדרג למזרון איכות לשינה טובה יותר

17% הנחה
החל מ- 3,000 החל מ- 2,500
29% הנחה
החל מ- 1,540 החל מ- 1,100
51%-50% הנחה
החל מ- 2,780 החל מ- 1,370

הרבה מאוד אנשים סובלים מכאבי גב. כששואלים אותם למה כואב להם הגב, הרבה מהם אומרים שזה בגלל ישיבה מרובה מול המחשב, בגלל משקלים כבדים שהם סוחבים ועוד, אבל רק חלק קטן מהם משייכים את הכאבים למזרן שעליו הם ישנים. בנוסף, כששואלים אותם מה הפתרון לכאבים, הם בדרך כלל אומרים פעילות גופנית או שהם פשוט צריכים להפסיק לסחוב כל כך הרבה, ורק חלק קטן מהם מציינים כי הם צריכים להחליף את המזרון. אז נכון, החלפת מזרון היא לא פתרון לטיפול בכאבי גב, אבל היא בהחלט יכולה לתרום לשינה נוחה יותר ובחלק מהמקרים גם להקל על את כאבי הגב.

הקשר בין אורטופדיה למזרון שעליו אנחנו ישנים

אדם אמור לבלות כשליש מחייו בשינה. אמנם בעידן שבו אנחנו חיים אנחנו ישנים פחות מזה, ועדיין – זהו חלק ניכר מהחיים. לאור הנתונים הללו, אין ספק כי חשוב מאוד לישון על מזרן נוח, אשר יספק תמיכה טובה לגוף כולו – ובעיקר לגב. אם נישן על מזרן שאינו תומך בגב שלנו כמו שצריך ושמותיר חלקים של הגב ללא תמיכה או ללא תמיכה מספקת – סביר מאוד להניח שנקום עם כאבים חזקים יותר מאלה שהיו.

גם אם הסיבה לכאבי הגב היא סחיבת משאות, עקמת של עמוד השדרה או כל סיבה אחרת, ונישן על מזן שאינו נותן תמיכה מספקת – כאבי הגב לא רק שלא יחלפו כל כך מהר, אלא כנראה שגם יחמירו.

בחירת מזרון נכון

על מנת להבטיח תמיכה מספקת לגב חשוב מאוד לבחור מזרון איכותי. הנה מספר טיפים שיסייעו לכם לעשות זאת ולהרוויח גם שינה טובה ויכול להיות שגם פחות כאבי גב:

לא רך מדיי ולא קשה מדיי – מזרנים נבדלים בין היתר, בדרגת הקשיחות שלהם. ההמלצה הגורפת היא לרכוש מזרן אשר השכבה הקשיחה ביותר שלו נמצאת למטה, והשכבה העליונה שלו היא רכה יותר ונעימה יותר לשינה. אבל – חשוב מאוד לא לרכוש מזרן שהשכבה העליונה שלו רכה מדיי, כי אז אפשר לשקוע במזרן ומכאן הדרך להחמרה בכאבי הגב מאוד קצרה.

מספר סוגים של חומרים – כדאי מאוד לרכוש מזרן העשוי ממספר חומרים ולא רק מחומר אחד, וזאת משום שכאשר מזרן עשוי מחומר אחד – הוא הופך לסוג של ערסל, והגב שוקע עמוק מאוד. תוצאה של שכיבה על מזרן כזה יכול בהחלט להיות החמרה בכאבי גב קיימים. לכן, כדאי לכם מאוד לרכוש מזרן העשוי ממספר סוגי חומרים, וגם זאת – רק לאחר שניסיתם לשכב עליו ובדקתם שאתם לא שוקעים מדיי.

החברה המייצרת – מומלץ מאוד לרכוש מזרן המיוצר על ידי חברה מוכרת וידועה בתחום המזרנים ואשר משווקת מזרונים אורטופדיים באחריות. אמנם, אף חברה לא תיתן לכם אחריות על כך שהמזרן שלה יקל את כאבי הגב שלכם, אבל היא בהחלט תוכל לסייע לכם במקרה של פגם או אי שביעות רצון בגלל גורם אחר.

הקשר בין מזרנים ומדרסים

כאשר מדובר בכאבי גב, אפשר בהחלט להתייחס למזרנים כמו אל אביזר אורטופדי, ממש כמו מדרסים. אם אנחנו קונים מדרסים על מנת להקל על העומס שמופעל על הגב, הרי שגם את המזרן אנחנו רוכשים על מנת שיעשה בדיוק אותו דבר. אמנם, אי אפשר להבטיח שלא תהיה החמרה וגם לא שתהיה הקלה, ואם מבטיחים לכם את זה עושים זאת כמהלך שיווקי גרידא, אולם על פי הדיווחים של הרבה מאוד אנשים, הם מאוד נהנים מתוצאות הרכישה – הן של מדרסים והן של מזרונים. כדאי לנסות. סביר להניח שתישנו וגם תקומו – הרבה יותר טוב.