שמיכת מילוי לעונת הקיץ ב- 50% הנחה - בואו להשתדרג לכבוד הקיץ‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT ***עקב המצב יתכנו עיכובים באספקות***

מזרן בהרכבה אישית

ככל שעוברות השנים ואנחנו מתבגרים זה נהיה ברור יותר ויותר: לא נוכל לישון על כל מזרן. אחרי לילה שבו ישנו על מזרון שאינו איכותי או שאינו מתאים לנו באופן אישי אנחנו מרגישים זאת בכל הגוף ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו אנשים אחרים, מחפשים את המזרן המושלם עבורכם. כדאי שתדעו שהיום קיימת האפשרות להרכיב את המזרן האישי שלכם, בין אם מה שאתם מחפשים אלה מזרוני לקטס ובין אם אתם מחפשים מזרנים אורטופדיים אחרים. לכן כל מה שאתם צריכים לעשות בשלב הראשוני זה פשוט להחליט שזה מספיק חשוב לכם ולבחור עוד היום את המזרן המושלם שיוכל להפוך כל לילה שלכם לחלום אמיתי.

מגוון מוצרים נרחב העונים לכול צורך,
ובעלי תכונות אורטופדיות

חברת אמריקן סליפ American sleep משווקת מזרונים כבר למעלה מ – 20 שנה ללקוחות פרטים, חנויות בכל רחבי הארץ, בתי מלון וצמרים. חברתינו הנה מתמחה בשיווק מזרנים ייחודים ואיכותיים לשינה איכותית, רגועה ,שלווה.לחברה מגוון מוצרים נרחב העונים לכול צורך, ובעלי תכונות אורטופדיות כגון: מזרונים מלטקס, מזרונים מויסקו, מזרון ללא קפיצים מזרנים מקפיצים מבודדים ועוד במידות ורמות קושי שונות.

חווית קניה שעוד לא הכרתם

כמובן שכאשר מדברים על קניית מזרן, בין אם מדובר על מזרן למיטה וחצי ובין אם מדובר על קניית כל מזרן אחר, מדברים על מגוון רחב של אפשרויות ולכן הבחירה לא פשוטה. לכן אנחנו מציעים לכם, לפני הכול, לנסות בעצמכם את המזרן ולראות איך זה מרגיש לכם. העניין הוא שיש אנשים שמעדיפים מזרנים כמה שיותר קשים ואילו אחרים רוצים שיהיו במזרן שלהם כמה שיותר קפיצים נוחים. ואתם? האם אתם מעדיפים מזרן ספוג או כל מזגן אחר? ואיך בכלל תוכלו לדעת מה הכי מתאים לכם אם מעולם לא קניתם לעצמכם מזרן אמיתי ורציני? חשוב לדעת שאומנם זו רכישה שלא פשוט לבצע כי האופציות רבות ומדובר על עניין רגיש אך בהחלט שווה להשקיע בתהליך קבלת ההחלטה הזאת. בנוסף לכך, אם אתם יכולים לבצע את הרכישה במקום שבו יעניקו לכם חוויית קניה בלתי נשכחת אז למה לא? יש היום חברות שמציעות לכם

  • לעזור לכם בבחירת המזרן
  • ללוות אתכם לכל אורך הדרך
  • להראות לכם רק את המזרנים שעונים על הדרישות האישיות שלכם

אז למה שתנסו להתמודד עם המשימה הזאת לבד? כשיש אנשי מקצוע מובילים שעומדים לצדכם הבחירה יכולה להיות פשוטה יותר ואתם תראו שלא תצטערו על כך.

מה כדאי לבדוק לגבי המזרן?

מעבר לכך שהכי חשוב זה לבדוק שאתם קונים מזרן שיהיה כמה שיותר נוח עבורכם באופן אישי, אנחנו גם ממליצים לכם לברר עוד כמה פרטים כמו:

  1. באיזו מדינה בעולם הוא יוצר?
  2. מאיזו מדינה מייבאים אותו?
  3. האם ימכרו לכם אותו עם אחריות?
  4. מה החומרים שמרכיבים אותו?

אמריקן סליפ מתמחה בהתאמת מזרונים לכלל הרגלי השינה הקיימים.

המלצה – על איזה מזרן הייתה שינה טובה במיוחד?

28%-35% הנחה
החל מ- 1,800 החל מ- 1,300
29% הנחה
החל מ- 910 החל מ- 650