שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

הובלת מזרנים בטנדר או במשאית? המדריך השלם להעברת הדירה שלכם

יש הרבה מאוד שאלות שצצות במהלך חיינו ולא תמיד התשובות עליהן ברורה מאליהן, כך גם לגבי השאלה האם מומלץ להוביל את המזרן שלכם בטנדר או במשאית. כמובן שהתשובה תלויה גם בגודל של המזרן ובסוג המזרן אבל כלל חשוב להבין שמזרן הוא כמו כל רהיט אחר וכמו שלא נעביר מיטה או ארון ברכב לא מתאים כך גם לגבי המזרן שאנחנו ישנים עליו בכל לילה.

רוב המזרנים האיכותיים עשויים מקפיצים רגישים ולכן כל קיפול או תנוחה לא נוחה של המזרן יכולים פשוט להרוס אותו ולכן יש חשיבות עצומה לאופן שבו מעבירים את המזרן. לסיכום אפשר לומר שאין תשובת בית ספר לשאלה האם להעביר את המזרן בטנדר או משאית אבל חשוב לשים לב שהמזרן מקבל את הטיפול הטוב ביותר.

הובלת מזרן לבית החדש – לבחור את המובילים המתאימים

כל מעבר דירה מוצלח מתחיל בבחירת המובילים הנכונים והמתאימים ביותר עבורכם וזה אומר למעשה למצוא אנשי מקצוע שהם גם אמינים, גם מהירים, גם מכירים את שיטות העבודה המתקדמות ביותר וגם כמובן אלו שמציעים לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר. אם מצאתם בחברת הובלות אחת את כל המרכיבים האלו זו בדיוק החברה שאמורה להעביר את ביתכם כאשר תחליטו לעבור לביתכם החדש. מומלץ מאוד שלא להתפשר על אף פרמטר שכן אם לא מצאתם את כל מה שאתם מחפשים אתם יכולים להיות מאוד מאוכזבים בסוף יום המעבר. לא משנה אם מדובר על הובלת מזרן, הובלת ארון, הובלת מכונת כביסה או הובלה של כל רהיט או חפץ אחר – בחירת מובילים נבונה תוביל אתכם להצלחה הרצויה.

הובלת מזרנים – המחיר הוא פקטור משמעותי

המחיר כאמור הוא אחד הפרמטרים שעליכם לבדוק טרם הזמנת המובילים ויש שיגידו שהוא הפרמטר החשוב ביותר. לדעת רבים אחרים, החשיבות של כל המרכיבים היא זהה יחסית אבל כן ניתן לומר שמחיר נמוך עלול להעיד על איכות נמוכה של המובילים בעוד מחיר מופרז פשוט יקרע לכם את הכיס. החוכמה היא למצוא את המובילים שמציעים לכם את המחיר השפוי, המשתלם והאטרקטיבי ביותר, המחיר שמצד אחד הוא לא מחיר רצפה ומצד שני לא מחיר שנראה לא סביר בעליל. כאשר אתם מחפשים הובלת מזרנים או כל דבר אחר בדקו את המחיר בדקדקנות כדי להיות בטוחים ורוגעים.

הובלת מזרנים מכל הסוגים – כל מזרן הוא משהו אחר

מזרן זו מילה כוללת לסוגים רבים של מזרנים וכך למשל הובלת מזרן זוגי או הובלת מזרן יחיד יכולה להיות שונה האחת מהשנייה. גם כאשר מדובר במזרן של חדר השינה שלכם לעומת המזרן של הילדים יכולה להיות היערכות שונה וההמלצה שלנו היא לתת למובילים את החופש לעשות את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב. בסופו של דבר מה שאמור לעניין אתכם זה שהמזרן יגיע בשלום לביתכם החדש, המובילים הם רק הדרך שלכם לבצע את זה כמו שצריך.