שמיכת מילוי לעונת הקיץ ב- 50% הנחה - בואו להשתדרג לכבוד הקיץ‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT ***עקב המצב יתכנו עיכובים באספקות***

חדרי ילדים מעוצבים

                                           בואו ושדרגו את חווית השינה לילדכם – מיטות ומזרנים איכותיים

 
33% הנחה
החל מ- 8,700 החל מ- 5,800
33% הנחה
החל מ- 7,650 החל מ- 5,100
29% הנחה
החל מ- 4,760 החל מ- 3,400
29% הנחה
החל מ- 5,446 החל מ- 3,890

אין ספק כי היום, הרבה יותר מתמיד, הורים שמים דגש משמעותי ורחב מאוד על העיצוב של חדרי הילדים שלהם. היום הידע של ההורים הינו רחב יותר מאשר בעבר, והורים רבים מבינים כי חדרים מעוצבים ומרשימים מעניקים לילדים סביבה בטוחה ונעימה יותר, משפיעים לטובה על איכות השינה שלהם, על הריכוז שלהם בזמן הכנת שיעורי הבית או הלימודים ועל הביטחון החברתי שלהם.

יחד עם זאת, כאשר אתם חושבים על עיצוב חדר הילדים שלכם, עליכם לחשוב לא רק על המראה החיצוני, אלא על הפרקטיות והנוחות של הילד, ואחד החלקים החשובים ביותר שאתם צריכים להתייחס אליו הוא מזרון לילדים המותאם במיוחד למבנה הגוף המתפתח שלהם. המזרן הינו חלק חשוב מאוד בחדר הילדים, חלק אשר ישפיע על בריאות הילדים ועל השינה שלהם ולכן חשוב לתת את מלא תשומת הלב לרכישה נכונה של מזרון כך שתהיו בטוחים כי אתם בוחרים נכון ומוציאים את הכסף שלכם על מוצר שבאמת מתאים לילדים שלכם ובאמת שווה את המחיר שלו.

מגוון רחב של גדלים

היום בכל חנות רהיטים ניתן למצוא מגוון רחב של מיטות ילדים בגדלים שונים, בהתאם לסגנון העיצוב שאתם רוצים ליצור בחדר, ולכן לאחר שאתם רוכשים מיטה חשוב מאוד שתדעו את המידות של המזרן המתאים לה בכדי לרכוש מזרן נכון ואיכותי.

שימו לב, אם מדובר במיטות מעבר או מיטות קטנות יחסית לא כדאי להוציא אלפי שקלים על מזרן, אך עדיין להשקיע במזרן איכותי שילווה את הילד בשנה – שנתיים הקרובות. לעומת זאת, אם מדובר במיטה גדולה וקבועה כבר חשוב להשקיע ברכישה של מזרון יחיד או למיטה וחצי, בהתאם לגודל המיטה, אשר ישמש את הילד במשך שנים רבות ללא כל בעיה.

התאמה אישית לילד

חשוב לדעת כי ילדים חשים את המזרן בצורה שונה לחלוטין ממה שאתם חשים אותם ולכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם רוכשים מזרן איכותי שבאמת יתאים לילד שלכם, קחו אותו אתכם אל חנות המזרנים ותנו לו להביע דעה על האיכות של המזרן ועל הנוחות שהוא מעניק לו. כמובן, שימו לב כי אתם רוכשים מזרן איכותי, ועדיף ויסקו, אשר יוכל להתאים את עצמו לגופו של הילד ולתנוחת השינה שלו גם עכשיו וגם בעוד כמה שנים כאשר הוא יגדל וצרכי השינה שלו אולי ישתנו.

מזרן קל לניקוי

כאשר אתם רוכשים מזרן לילדים, במיוחד לילדים קטנים שנמצאים בשלבי הגמילה, חשוב לרכוש מזרן שקל לנקות אותו או לפחות לרכוש ציפוי מגן אשר יוכל לשמור על המזרן גם אם הילד יפספס בלילה. אם לא תעשו זאת אתם עשויים לגלות בתוך זמן קצר כי המזרן ספוג בריחות לא נעימים, מעלה עובש וכבר לא ניתן כלל להשתמש בו, מה שיהפוך את ההוצאה שלכם ברכישת המזרן ללא משתלמת כלל.