שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

חמישה טיפים לשינה מוצלחת

בואו שדרגו את חווית השינה שלכם – עם מזרון ומיטה חלומיים

23% הנחה
החל מ- 1,950 החל מ- 1,500
23% הנחה
החל מ- 2,730 החל מ- 2,100
17% הנחה
החל מ- 3,000 החל מ- 2,500
29% הנחה
החל מ- 1,540 החל מ- 1,100
51%-50% הנחה
החל מ- 2,780 החל מ- 1,370
23% הנחה
החל מ- 1,169 החל מ- 899

כולנו רוצים לישון טוב, להיכנס למיטה בסוף כל יום עבודה מתיש וליהנות מחוויית שינה טובה יותר, יחד עם זאת ישנם אנשים שאינם נרדמים במהירות בשל בעיות בריאותיות שונות, וישנם כאלה שאינם נרדמים בשל אלמנטים סביבתיים ועיצוביים המפריעים להם לזכות באיכות שינה טובה.

מובן שדבר זה משתנה מאדם לאדם, אבל על ידי כמה פעולות שונות תוכלו לזכות בחוויית שינה טובה יותר. אז הבאנו לפניכם 5 דרכים לשינה מוצלחת יותר, כדאי לנסות, ייתכן ושינוי קטן יאשר לכם לזכות בחוויית שינה טובה.

החלפת מזרון תעשה את ההבדל

מזרון משפיע רבות על איכות השינה שלנו, הרי הוא תומך בכל חלקי הגב ומאפשר לנו לישון בצורה רגועה. דבר נוסף, מזרו איכותי יוכל למנוע כאבי גב וצוואר ולתרום רבות לאיכות החיים שלכם וגם למנוע בעתיד כאבים שונים. את המזרון תוכלו לבחור על פי דרגות קושי שונות שיאפשרו לכם לשפר פלאים את חוויית השינה שלכם.

מצעים מבדים נוחים

למצעים הפרוסים על המזרון יש השפעה רבה על נוחות, הרי כאשר מדובר על מצעים מבדים סינטטיים הם לא יהיו נעימים לגוף, מה גם שהם לא יספגו את הזעה ויגרמו לנו לאי נוחות. ההמלצה היא לרכוש מצעים מבדים נושמים, כאשר העדיפות היא לבחור בבדים העשויים מ – 100 אחוז כותנה משובחת שתאפשר לכם לישון בצורה נוחה יותר. תוכלו כמובן לבחור מצעים במגוון רב של צבעים ססגוניים שיקנו לחלל החדר אווירה צבעונית או לבחור בגוונים בהירים מרגיעים שיעשו לכם חשק להיכנס למיטה.

הוספת וילון לחדר שינה

וילון לחדר שינה הוא פתרון נהדר עבור מי שמעוניין לנמנם בצהריים וכך לחסום את האור או את קרני השמש לחדור לחלל חדר השינה. כמו כן וילונות מאפשרי לדיירי הבית ליהנות מפרטיות נהדרת וסוג של אינטימיות נהדרת שיכולה לתרום רבות לשינה טובה יותר. ישנם סוגים שונים של וילונות, חלקם וילונות גלילה או וילונות מבד, כך שתוכלו לבחור את הוילון המתאים לחלל בכדי להשרות בו אווירה חמימה ונעימה שאולי תבטיח לכם חווית שינה טובה יותר.

החלפת כרית

כרית היא זאת שמאפשרת תמיכה לצוואר והנחת הראש בצורה נינוחה כדי לאפשר לנו לישון טוב יותר. ישנם מגוון רב של סוגי כריות, חלקם מנוצות וחלקם מחומרי ויסקו רכים המאפשרים להניח את ראשנו על כמעיין ספוג גמיש התופש את צורת ראשנו. אם הנחם מתקשים לישון בלילה, שקלו להחליף כרית וכבר תראו את ההבדל.

תאורה בעוצמה נמוכה

ישנם אנשים שיעדיפו לישון בחושך מוחלט, וישנם כאלה יעדיפו לישון עם מעט אור. תוכלו להציב על השידה בחדר השינה מנורת לילה שתאפשר לכם לקרוא ספר או עיתון וכך להירדם בצורה נוחה יותר. כמו כן תוכלו לבחור תאורה מרכזית הניתנת לשליטה, כך תוכלו להשאיר אור חלש בחלל.