שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

למה כריות אורטופדיות?

כרית מותאמת באופן אינדיבידואלי עבור כול אדם על פי מבנה הצוואר וחגורת הכתפיים שלוכמו כן, לתנוחת השינה, סוג המזרון (קשה או רך) יש משמעות קריטית בהתאמת הכרית.
כולנו גדלנו על כרית הנוצות הפופולרית שהייתה שוקעת בצד שהראש היה מונח עליה ולא חוזרת למצבה הטבעי. כיום, פותחו חומרים חדישים אשר משפרים את איכות הכרית, ומעניקים תמיכה רציפה לצוואר ולראש בכול מנח.

לפנכם שני סוגי הכריות העיקרים המומלצים ביותר:

כרית ויסקו

ויסקו ג’ל הנו חומר שפותח על ידי נאס”א עבור אסטרונאוטים בחלל. ייחודו שלהויסקו הוא בכך שהחומר מתרכך ומתאים את עצמו למנח השינה בעזרת חום הגוף.

האלסטיות של החומר מאפשרת תמיכה מקסימלית לכול קעור וקימור של הגוף והנה אידיאלית לסובלים מכאבי גב, צוואר וכתפיים.
היתרון הגדול בכריות העשויות מויסקו הנו בכך שהחומר זוכר ועוטף את צורת הראש והצוואר. כאשר נחליף תנוחת שינה ונזיז את הראש לצד אחר של הכרית, החלק הקודם שבו הראש היה מונח יחזור לצורתו הטבעית. 

כרית לטקס

הלטקס הנו חומר טבעי המיוצר משרף של עץ. יתרונו העיקרי הנו ברמת הגמישות הגבוהה, יציבותו ועמידותו לאורך שנים.  
כרית הלטקס אידאלית לתמיכה לצוואר ולישנים על הגב או על הצד. שיפוע הכרית מעניק תמיכה ממוקדת עבור הצוואר, מה שמשפיע ישירות על עמוד השידרה ומיישר אותו באופן טבעי. גמישותו הרבה של הלטקס מאפשרת למלא את החלל שבין הראש המונח על הכרית לבין הכתף המונחת על המזרון. בנוסף וכפי שצוין, חומר הלטקס הנו חומר טבעי ומומלץ בקרב אנשים שסובלים מבעיות אלרגיה.

הכריות הנמכרות ביותר – בואו לגלות שינה מעולם אחר