שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

לקום רענן כל בוקר

                              המזרנים המומלצים שלנו – 

 
17% הנחה
החל מ- 3,000 החל מ- 2,500
29% הנחה
החל מ- 1,540 החל מ- 1,100
51%-50% הנחה
החל מ- 2,780 החל מ- 1,370

קמים עייפים כל בוקר? לא משנה כמה שעות ישנתם בלילה, אתם עדיין מרגישים שזה לא מספיק? אם כן, זהו המאמר החשוב ביותר שכדאי לכם לקרוא. לעתים, בעיות שינה ועייפות מגיעות מהמקור שהכי קל לפתור – המזרן עליו אתם ישנים. מזרן לא איכותי, לא נוח, שאינו מותאם לגוף שלכם ולא מעניק לכם נוחות ותמיכה מרבית, יכול להשפיע לרעה על איכות השינה שלכם ולגרום לכם לקום עייפים בכל בוקר מחדש.

לכן, אם אתם רוצים להתחיל להתעורר ערניים יותר, לחוש טוב יותר בכל בוקר ולהתחיל את יום העבודה שלכם בצורה נעימה וטובה, זה הזמן לרכוש מזרון חדש אשר ישמש אתכם במשך שנים רבות באופן הטוב ביותר.
אך איך בוחרים את המזרן הנכון מבין כל ההיצע הקיים היום בשוק? קראו את המאמר עד תומו ותמצאו את התשובה.

מוניטין לא משקר

רבים חושבים כי אם יפנו אל חברות מותג בעלות שם ומוניטין, הם ישלמו יותר רק בגלל השם והמותג, וברוב המקרים זה נכון. ברוב המקרים כאשר תפנו אל חנויות ידועות או רשתות מובילות ובעלות מוניטין חיובי המחיר יהיה גבוה יותר לעומת חנויות עלומות שם ומזרנים שלא ממש ידוע מי ייצר אותם, אך במקרה הזה, עדיף לכם לשלם יותר.

בתחום המזרנים המוניטין לא משקר. חברה שצברה מוניטין טוב לאורך שנים ובנתה מותג מוביל בתחום עשתה זאת בזכות מוצרים איכותיים שהלקוחות נהנים מהם במשך שנים רבות, בזכות פיתוח של מזרנים לאחר מחקרים רבים ושימוש בחומרי גלם מהטובים ביותר. לכן, כאשר אתם פונים אל חברה בעלת מוניטין אתם לא משלמים רק על השם של המותג, אלא על הביטחון בכך שאתם רוכשים מזרנים שהם באמת איכותיים ויוכלו לשמש אתכם במשך שנים רבות ללא כל בעיה, וגם אם תהיה בעיה – תמיד יהיה לכם אל מי לפנות.

קבלת תקופת ניסיון

היום כל חברת מזרנים שמכבדת את עצמה מציעה ללקוחות שלה אפשרות לקבל את המזרן שהם רוכשים לתקופת ניסיון, לרוב – 30 יום. בתקופה הזו אתם נדרשים לא להסיר את הניילון העוטף את המזרן, אך אתם יכולים לישון עליו בצורה חופשית ולחוש אותו, האם הוא באמת נוח לכם, האם השינה שלכם באמת משתפרת כאשר אתם ישנים עליו, האם הוא מתאים לתנוחת השינה העדיפה לכם, האם הוא מעניק לכם את התמיכה הנדרשת ועוד.

כל פרט כזה יכול להשפיע על השימוש שלכם במזרן ועל מידת שביעות הרצון שלכם ממנו ולכן כדאי מאוד לבחור מזרנים המוצעים לכם עם תקופת ניסיון כך שבתוך התקופה תוכלו להחליט האם הוא מתאים לכם, ולהשאיר אותו אצלכם, או שהוא לא מתאים ואז תוכלו להחזירו לחברה או להחליף אותו במזרן מסוג אחר שיתאים באופן טוב יותר לצרכים האישיים והגופניים שלכם.