שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

לקפוץ ולהירדם

מזרני קפיצים מומלצים – לחווית שינה ברמה אחרת

50% הנחה
החל מ- 2,860 החל מ- 1,430
50% הנחה
החל מ- 4,998 החל מ- 2,499

אין ספק כי מזרון קפיצים הוא המזרון הידוע והמוכר ביותר. כבר שנים רבות שמזרני הקפיצים זוכים לביקוש רב על ידי לקוחות מכל גווני הקשת ורבים מרגישים כי אלו המזרנים הנכונים והטובים ביותר עבורם.

אם גם אתם חושבים על רכישה של מזרן בעל קפיצים חדש, ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים רכישה נכונה, רכישה של מזרן איכותי שישמש אתכם היטב ובאמת תוכלו ליהנות ממנו, קראו את המאמר הבא ותקבלו את כל המידע על מזרני קפיצים, היתרונות והחסרונות שלהם ומה חשוב לדעת לפני שרוכשים מזרנים כאלו.

סוגי מזרני קפיצים

מזרני קפיצים מתחלקים לשני סוגים:

  • מזרני קפיצים מבודדים – מזרנים בהם כל קפיץ עטוף במין כיס, וכל הכיסים מחוברים בשורות אורכיות, אשר כולן יחד מרכיבות את המילוי של המזרן.
  • מזרני קפיצים משולבים – מזרנים אשר מורכבים מקפיצים המשולבים יחד ויוצרים למעשה יחידה אחת ושלמה של קפיצים המרכיבים את המילוי של המזרן.

האיכות של המזרן, והתמיכה שהוא יעניק לכם, כל אלו תלויים בגורמים רבים כמו הצפיפות של הקפיצים, תהליך העיבוד של הקפיצים, הבד המשולב במזרן ועוד. באופן כללי, מזרנים בעלי קפיצים מבודדים נחשבים לאיכותיים וטובים יותר שכן בהם מספר הקפיצים הוא גדול יותר ומוענקת תמיכה רבה יותר לגוף. לעומת זאת, מזרני קפיצים משולבים מעניקים פחות תמיכה, ולכן הם גם זולים יותר.

יחד עם זאת חשוב לזכור כי החיסרון העיקרי של כל מזרני הקפיצים, מכל סוג, הוא שהמזרנים הללו רגישים לקפיצות תכופות ויכולים להישחק בקלות ולכן אם אתם רוכשים מזרנים כאלו הזכירו לילדים שזה מזרן השינה שלכם, לא טרמפולינה…

איך להשוות מחירים לפני שרוכשים מזרנים חדשים?

לפני שאתם רוכשים מזרן חדש, ולא משנה מאיזה סוג, חשוב מאוד לבדוק היטב את המזרן ואת החנות ממנה אתם מבצעים את הרכישה. השוואת מחירים ברכישת מזרן אין פירושה לרכוש את המזרן הזול ביותר, אלא לרכוש את המזרן האיכותי ביותר, במחיר המשתלם ביותר.

כאשר אתם בוחרים מזרן, ומבצעים השוואה בין מזרנים שונים לעומתו, עליכם תמיד לזכור כי לא כל מה שזול הוא דווקא משתלם. אם תחת תג המחיר הזול תקבלו מזרן באיכות ירודה שלא יעניק לכם תמיכה רבה לגוף וייהרס לאחר שנה, ההוצאה הכספית על מזרן כזה לא משתלמת, ולא משנה כמה זה זול.

לכן קודם כל עליכם לבדוק את האיכות של המזרן, לבדוק את החומרים המרכיבים אותו, את איכות הקפיצים, הבד העוטף את המזרן וכל פרט אחר אשר יאפשר לכם לדעת האם כדאי לכם לבחור באותו מזרן והאם המחיר המוצע תמורתו הוא באמת כדאי ומשתלם.

כך תוכלו לרכוש מזרן קפיצים שישמש אתכם במשך שנים רבות ובאמת תיהנו ממנו, אתם ואפילו הדורות הבאים אחריכם.