שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

מזרון איכותי לחדר שינה מעוצב

המומלצים שלנו – והנמכרים ביותר

17% הנחה
החל מ- 3,000 החל מ- 2,500
29% הנחה
החל מ- 1,540 החל מ- 1,100
51%-50% הנחה
החל מ- 2,780 החל מ- 1,370
50% הנחה
החל מ- 4,998 החל מ- 2,499

חדר שינה הוא כבר מזמן לא ממלא תפקיד פונקציונאלי בלבד. כיום אנשים רבים בוחרים לעצב את חדר השינה שלהם כך שיהיה ייחודי רק להם. לכל אחד יש את ההעדפות והאהבות שלו ואין דבר יותר כיפי מלבטא את זה במקום הפרטי שלנו – חדר השינה. חדר שינה מעוצב בהתאמה אישית אינו רק ממלא חשק יצירתי ואמנותי, אלא יש לו תרומה משמעותית לאווירה שהוא משרה עלינו ביום יום, ולחשק שיהיה לנו לחזור אליו.

מזרונים הם הבסיס

חדר שינה איכותי חייב לכלול מזרון איכותי, כיוון שלא משנה כמה חדר השינה יראה מנצנץ ומזמין, אם המנוחה במיטה לא תהיה נוחה, לא יהיה טעם לכל ההשקעה. מזרון טוב ואיכותי יספק לכם את השינה העמוקה לאחר יום עבודה ארוך ויחדש אתכם באנרגיות כל פעם מחדש ליום שלמחרת. מזרון טוב זה בריאות טובה, אין ספק. לכן, אין להקל ראש בבחירת המזרון ויש לוודא כי אתם קונים את הטוב ביותר, את המזרון שגם לאחר שנים ימשיך לשרת אתכם נאמנה.

דגשים לעיצוב חדר השינה

חדר שינה מעוצב מלבד היופי העיצובי שלו, הוא גם חייב להיות נוח. בעיצוב חדרי שינה קיים תכנון מהודק על כל פריט ופריט שמכניסים לחדר. הדגש הוא על איכות המוצרים. המיטה צריכה להיות מפנקת ומרווחת. החומרים ממנה עשויה המיטה ושאר הרהיטים בחדר השינה-כורסאות, ארון הבגדים, שידות ועוד, צריכים להיעשות מחומרי גלם איכותיים שישמרו במצב מעולה לאורך הזמן. מבחינת העיצוב עצמו, אפשר להוסיף פינת ישיבה צדדית עם כורסא או שתיים מעוצבות ושולחן קטן. בנות אוהבות במיוחד להוסיף פינה המוקדשת כולה לאיפור והאסתטיקה. בנוסף לכך, בחירת הצבע של הרהיטים, של הקירות ואלמנטים עיצוביים אחרים יכולים ליצור אווירה לכאן או לכאן. ישנם סגנונות עיצוב רבים לחדרי השינה החל מסגנון מודרני עד  לכפרי, קלאסי או דרמטי.

לכל סגנון שייבחר, מכלול הפריטים והריהוט אמורים להתאים לאותו סגנון; הן בגמורים, בחומרים מהם הם עשויים והן בצבעים שלהם. היעילות שבעיצוב באה לידי ביטוי בכך שהם משרים תחושה של מרחב ולכל פריט יש את המיקום המדויק שלו. חשוב לציין שלחדר שינה מעוצב יש סגנון מעט שונה משאר חללי הבית, הוא לא חייב להראות באותו עיצוב או להוות המשך לשאר החללים ומשהו בטון העיצובי והאישי שלו שונה- הוא מקום מבטחים ומקום שמעוניינים להגיע לשינה ערבה וחסרת דאגות, לכן לא רצוי להכניס אליו צבעוניות יתרה ולהעמיס בו חפצים שישפיעו על האנרגיה הרגועה בחלל החדר.

חדר שינה מעוצב

על מנת לעצב את חדר השינה, כדאי לפני כן להבין שלא מדובר במשימה קשה כלל, ניתן לעשות זאת בכמה פעולות מדויקות. אפשר להסתפק לרוב בבחירה של צבע וריהוט כדי לשנות את האווירה הכללית בחדר השינה ולהפוך אותו ממראה רגיל למראה מעוצב. חשוב להבין שאין צורך בהרבה ריהוט, להפך, חדר שינה מעוצב מכיל מינימום פריטים, הוא בעל חלל פתוח עם מרחב אך כל ריהוט שמונח בו הוא איכותי ובעל נוכחות מרשימה. בחדרי שינה מעוצבים יש התייחסות ומחשבה עיצובית לכל גימור ברהיטים ובכל פינה בחדר, וזה מה שעושה את ההבדל הגדול ומשדרג את חדר השינה אלפי מונים.