שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

מזרון ויסקו או לטקס לילדים

מזרן ויסקו או לטקס לילדים

כשהילדים קטנים, אנחנו יכולים לבחור עבורם את מה שנראה לנו מתאים. ככל שהם גדלים, גם הם מביעים רצון לקחת חלק בבחירה. כך גם לגבי חדר הילדים. הם מבלים שעות בחדר, לבד ועם חברים, למשחק או מנוחה ולכן סביבה זו צריכה להתאים לצרכיהם.

המיטה היא רהיט מרכזי בחדר הילדים ומומלץ שזו גם תתאים לילד, לחלל החדר וכמובן שתהיה נוחה ומזמינה. לכן רכישת מזרון מתאים היא מאוד חשובה.

קיימים סוגים שונים של מזרונים אז איך תדעו איזה מזרון הכי טוב לילדים? כדאי לקנות מזרון לילדים קשה או רך? מזרון ויסקו או לטקס? לילדים יש מבחר גדול אז בואו נעשה קצת סדר, נבדיל בין מזרנים לילדים, המלצות לסוגים שונים וכיצד לבחור.

מזרן ויסקו או לטקס לילדים הם בין המומלצים ביותר. מזרן ויסקו הוא מזרן ללא קפיצים, הזוכר את צורת הגוף של הילד ומתאים עצמו לקימוריו וקיעוריו. מזרן לטקס עשוי מחומר טבעי מעץ הגומי ולכן הוא מאוד גמיש ומסייע בדחיית אבק ולכן מתאים לסובלים מאלרגיות.

שני המזרונים, לטקס או ויסקו לילדים, מפזרים את משקל הגוף של הילד בצורה שווה ולכן מבטיחים שינה עמוקה ואיכותית מבלי להפעיל לחץ על אזור מסוים בגוף.

אם אתם עדיין שואלים את עצמכם איזה מזרון לקנות, ויסקו או לטקס לילדים, הביאו אותם להתנסות ולבחור את המזרון הנוח ביותר עבורם.