שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להשתדרג לכבוד האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT

                                                                                            מזרנים מומלצים לבעיות גב

מזרונים אורטופדיים

הם נפוצים מאד הן בקרב נשים והן בקרב גברים ויכולים להופיע כבר בגילאים הצעירים. כאבי גב הם תופעה שכיחה מאד וחשוב לטפל בה מוקדם ככל שניתן. יחד עם זאת, לעיתים הם הופכים לכרוניים, כך שרק מזרונים אורטופדיים, כמו אלה של American Sleep וטיפולים, הניתנים כדרך קבע, הם האמצעי הטוב ביותר להתמודד איתם. סובלים מבעיות גב או כאבי גב? תוהים איך מזרנים של American Sleep אכן יכולים להקל עליכם על הגב? הנה, התשובה.

מזרונים אורטופדיים לבעיות גב

כמעט כולנו סובלים מכאבי גב. מי שלא סובל מהם, ייתכן שבעתיד (הקרוב או הרחוק) יסבול מהם בעוצמות שונות. זו גם הסיבה מדוע מומחים רבים, העוסקים בתחום ומשקיעים לא מעט זמן בללמוד אותו, דואגים לפתח פתרונות שונים, לרבות מזרן אורטופדי מיוחד, שיעזור לסובלים מכאבי גב וגם ימנעו אותם. לצדם אפשר למצוא גם כריות אורטופדיות ואפילו כסאו אורטופדיים מיוחדים, המסייעים לא פחות. מכיוון שהמזרון שעליו אנו ישנים במהלך הלילה (והצהריים, לעיתים) משפיע לא מעט על איכות השינה שלנו, חשוב שהוא יהיה מתאים. מעבר לכך, חשוב גם שיותאם נקודתית לסובלים מבעיות גב, על מנת להקל על הכאבים, הנוטים להצטבר באזור הגב התחתון ולאפשר להם לישון שינה רציפה וטובה יותר. מזרונים אורטופדיים יכולים לספק מענה מתאים גם במקרים של עקמת עמוד השדרה, במצבים של כאבי שרירים וכאבים בגב העליון ולא רק התחתון. אם כי, כאבי גב תחתון הם הנפוצים ביותר והם עשויים להחמיר עם הגיל.

כיצד מוצאים את המזרונים המתאימים

כשבוחרים מזרן, ובמיוחד כאשר סובלים מבעיות גב, חשוב לשים דגש על התנסות אישית. יש לנסות את המזרון, לבדוק אם הוא נוח בכל תנוחה, ובמיוחד באותן תנוחות בעייתיות, המלוות בכאבי גב. אמנם, התנסות קצרה שכזו היא לא ערובה לכך שמדובר בהתאמה של 100 אחוזים, אולם היא ללא ספק מעלה את הסיכוי להתאמה זו ועוזרת במציאתו של המזרון המתאים.  ניתן אפילו לרכוש מזרונים אורטופדיים להתנסות למשך 30 ימים, ובמהלכה לבחון את מידת התאמתו. אפשרות כזו יכולה להתאים לכל מי שחשוב לו שהמזרון שהוא רוכש אכן יעזור לו להתמודד עם בעיות הגב שמהן הוא סובל ולמנוע את החמרתן.

כדאי לדעת

ישנם מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון כשמחפשים מזרונים אורטופדיים. רמת הקושי של המזרון הוא אחד מהם. המזרונים מגיעים ברמות קושי שונות. אם בעבר המליצו הרופאים לסובלים מבעיות גב לבחור במזרון קשה, הרי שכיום ההמלצות הן שונות, ובעיקר אינדיווידואליות. כלומר, ייתכן שמזרון אורטופדי קשה יתאים אחד, בעוד שמזרון רך יותר יתאים לאחר. ולכן, ההמלצה הטובה ביותר היא להתנסות, כאמור, או לבחור באפשרות הביניים, מזרון אורטופדי בעל רמת קושי בינונית. מזרון לא קשה מדי וגם לא רק מדי. בנוסף, מומלץ להחליף מזרונים אורטופדיים לאחר 10עד 15 שנים לערך ולו בגלל שהם נוטים להישחק עם הזמן.