שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

מיטה זוגית כולל מזרון במבצע

מיטה זוגית פלוס מזרון

הפריט החשוב ביותר בחדר השינה הוא המיטה. מיטה כולל מזרון צריכים להיות מזמינים ונוחים כי זה המקום בו אנחנו מסיימים את היום, מרפים את השרירים, ישנים מספר רב של שעות וצוברים כוחות ליום העמוס הבא. אם לא יהיה לנו נוח, נהיה עצבניים ועייפים כל הזמן.

לא משנה אם אתם עוברים לבית חדש, רוצים להתחדש ברהיטים חדשים כמו מיטה זוגית, מזרון, ועוד, או שפשוט הגיע הזמן לשדרג את המיטה שלכם, תוכלו למצוא באמריקן סליפ את מה שאתם מחפשים.

מבין מבחר הפריטים בחנות, תמצאו אצלנו מיטה עם מזרון במבצע. מיטה זוגית כולל מזרון במבצע קיימת במספר דגמים. היא מגיעה עם בסיס בלבד או עם ארגז מצעים, מתכווננת או בעלת ראש דקורטיבי – אתם צריכים רק לבחור. אפשר לבחור סוגי מזרונים שונים שמשתלבים עם מיטה זוגית פלוס מזרון במבצע. מזרון עם קפיצים, מזרון ללא קפיצים, מזרונים מחומרים שונים כמו לטקס או ויסקו אלסטי– אתם בעצם רק צריכים לנסות מה הכי נוח לכם, ולבחור.

אם אתם מעדיפים מיטה ללא מזרון, האופציה הטובה ביותר עבורכם היא מיטה מרופדת. מבצע זה קיים גם על סוגי מיטות אלה.

בזכות המבצעים הרבים אצלנו, עכשיו יותר מתמיד זה זמן טוב לרכישה חדשה. בואו לבחור את המיטה הנוחה לכם – אין לנו ספק שמעכשיו תשנו כמו תינוקות בלילה.