שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

מתי לקנות מזרון חדש?

17% הנחה
החל מ- 3,000 החל מ- 2,500
29% הנחה
החל מ- 1,540 החל מ- 1,100
51%-50% הנחה
החל מ- 2,780 החל מ- 1,370

כפי שכולנו יודעים, המזרן שלנו משחק תפקיד גדול ומשמעותי באיכות השינה שלנו. מאז השינה היא כל כך חשובה לבריאות הכללית שלנו, ומאז אנחנו מבלים כשליש מחיינו הישנים, זה הגיוני שאנחנו צריכים מזרן המספק את הכמות המושלמת של נוחות ותמיכה כדי להקל על הסוג של שינה עמוקה, נוחה ש גופנו והנפש שלנו צריכים על מנת לשגשג. אבל איך אתה יודע מתי המזרן שלך אינו תומך בך יותר?

אחריות מזרן היא אחת דרכים לעקוב כאשר אתה צריך לרכוש מזרן חדש. אם כבר נגמרה האחריות על המזרן שלך, אז סביר להניח שהחומרים במזרן לטקס שלך יתחילו להיחלש ולצמצם את יכולתם לתמוך בגוף שלך כמו שצריך. עם זאת, לא כל אחריות מזרן מכתיבה כמה זמן המזרן שלך יימשך, כך שאתה לא צריך לבסס את החלטתך לרכוש מזרן חדש אך ורק על אחריות פגה.

הדרך הטובה ביותר לדעת אם זה הזמן למזרן חדש הוא לשאול את הגוף שלך.

האם אתה מתעורר עם כאבים? האם אתה מתהפך הרבה לאורך כל הלילה?
האם אתה רואה את חריצים גוף מוגזמים וחללים עמוקים?
איך אתה יכול לדעת מתי זה זמן לרכוש מזרן חדש?

אלה הם הדרכים הטובות ביותר כדי לקבוע אם או לא המזרון שלך הוא עדיין מסוגל לתמוך בגוף שלך כמו שצריך. אם המזרון יחיד שלך אינו מספק את כמות הנוחות והתמיכה הגוף שלך דורש לשינה בריאה, אז זה זמן לרכוש אחד חדש.
זכור, אנו מבלים כשליש מחיינו ישנים, ולכן חשוב שאנחנו מעבירים את הזמן היטב. אם המזרן שלך לא מספק עם שאר איכות לך, אז זה זמן לשינוי.

בואו לגלות חווית שינה ברמה אחרת עם מזרני אמריקן סליפ