שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

סוגי מיטות מבית אמריקן סליפ

מיטה יהודית מבית אמריקן סליפ- חווית שינה אחרת

9% הנחה
החל מ- 3,460 החל מ- 3,150
33% הנחה
החל מ- 11,250 החל מ- 7,500
29% הנחה
החל מ- 4,480 החל מ- 3,200
23% הנחה
החל מ- 3,440 החל מ- 2,649
17% הנחה
החל מ- 1,920 החל מ- 1,599
31% הנחה
החל מ- 1,726 החל מ- 1,190

חברת אמריקן סליפ הנה חברה העוסקת בתחום המזרנים והשינה כבר מעל ל 20 שנה. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים שונים המבטיחים לכם שינה טובה יותר ומוצרים שיאפשרו לכם להתעורר רעננים יותר בכל בוקר מחדש.

באולם התצוגה של החברה, אשר נמצא ברחוב החרושת 6, אזור התעשייה בכפר סבא, תוכלו למצוא, בין היתר, מגוון רחב של מיטות איכותיות ונציגים מקצועיים שישמחו לעמוד לרשותכם, ללוות אתכם בזמן הבחירה, להסביר לכם על הדגמים השונים ולעזור לכם לבחור את סוג המיטה הנכון ביותר עבורכם.

מיטה יהודית במגוון רחב של עיצובים וצבעים

חברת אמריקן סליפ מציעה לכם מגוון רחב של מיטות יהודיות במגוון עצום של עיצובים וצבעים שונים. אם בעבר אנשים קצת חששו מרכישה של מיטה יהודית בשל מיעוט עיצובים למיטות הללו, ובגלל שהן לא תרמו למראה מרשים ומיוחד של החדר, היום אתם יכולים למצוא הרבה יותר אפשרויות ומיטות בעיצובים מרשימים במיוחד אשר יהפכו את חדר השינה לממלכה הפרטית שלכם, המקום בו תיהנו לשהות ויעניק לכם כוחות מחודשים בכל פעם מחדש.

כמובן, מלבד העיצוב, אתם יכולים למצוא הבדלים נוספים בין המיטות היהודיות השונות כמו מיטות נפרדות הכוללות ארגז מצעים, וכאלו שלא, הבדל בצורת הפתיחה של המיטה ועוד. לכן כדאי להגיע אל אולם התצוגה בכדי להתרשם מהדגמים השונים ולהבין מה בדיוק מתאים לכם.

התאמה נכונה בין הגב למיטה

כאשר אתם רוכשים מיטה חדשה חשוב מאוד להשקיע לא רק במיטה מעוצבת ומרשימה, אלא גם במזרונים איכותיים אשר ישפיעו על איכות השינה שלכם. התאמה נכונה של המזרנים לצרכים האישיים שלכם תשפיע על השינה שלכם מעתה ולמשך שנים רבות מאוד ולכן אל תרכשו מזרן כלאחר יד או תנסו לרכוש את המזרן הזול ביותר שאתם מוצאים, בדקו היטב את הסוגים השונים של המזרנים שאתם רואים, בדקו את הצרכים האישיים והגופנים שלכם וודאו כי אתם רוכשים מזרן המתאים לכם באופן הנכון ביותר.

בנוסף, הקפידו לרכוש מזרן איכותי, וודאו כי הוא עומד בתנאים הבאים:

  • המזרן דו צדדי ואתם יכולים להפוך אותו להשתמש בשני הצדדים שלו ללא כל בעיה.
  • החברה מעניקה לכם תקופה של ניסיון בבית לבדוק את המזרן ואת ההתאמה שלו אליכם, וכדאי לוודא כי מדובר בתקופה ארוכה יחסית שמאפשרת לכם לבחון את המזרן לאורך זמן, ולפחות חודשיים.
    בנוסף בדקו האם לאחר תקופת הניסיון תוכלו להחזיר את המזרן ולקבל את הכסף חזרה במידה והוא לא מתאים לכם או שהאפשרות היחידה היא רק לבחור מזרן אחר מאותו חברה אך ללא החזר כספי.
  • בדקו את משך תקופת האחריות המוענקת לכם על המזרן ובדקו היטב מה כוללת האחריות
  • בכדי שלא יקרה מצב בו ברגע שתרצו להפעיל את האחריות תגלו כי היא כלל לא מכסה את הבעיה שמולכם.