שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

שדרוג חדר השינה

                                                                  בואו לשדרוג את חדר השינה 

 

שדרוג חדר השינה – הזדמנות להיפטר מחפצים ישנים

חדר השינה הוא המקום בו אנו מניחים את הראש כדי לנוח, לאגור כוחות ולישון. לחדר השינה בבית תפקיד מרכזי, עליו להשרות אווירה נעימה ומרגיעה, הוא גם מקום מפלט לבעיות ולצרות, והוא גם מקום המעניק פרטיות להורים ולילדים. כדי לשדרג את חדר השינה כדאי למיין את כל החפצים הקיימים בו, חשוב לזכור כי חדר השינה צריך להעניק רוגע כדי לאפשר מנוחה ושינה טובה, לכן כדאי לתרום חפצים ישנים ומיותרים בהם אין לנו שימוש ולהשליך פריטים ישנים חסרי שימוש.

עיצוב חדר שינה נעים ומרגיע

לא חייבים להשקיע עשרות אלפי שקלים כדי לשדרג את חדר השינה ולעצבו מחדש. ניתן לשדרג אותו גם בתקציב נמוך וללא צורך באנשי מקצוע. רגע לפני שמתחילים לעצב מחדש את חדר השינה כדאי לקבוע מסגרת תקציב, למיין חפצים ולהחליט מה לעשות עם רהיטים ישנים, איזה רהיטים שימושיים כדאי להשאיר בחדר, וחשוב לבחור בגוון מתאים לחדר השינה, להחליט על מוצרי טקסטיל ופריטי נוי לשדרוג האווירה וכדי ליהנות מחדר שינה מזמין וחמים יותר. כדאי לתרום ולהשליך חלק מהחפצים הישנים כדי ליהנות ממרחב מחיה נוח וגדול יותר בחדר השינה, ריבוי חפצים עשוי להשפיע על איכות השינה שלכם וגם קשה יותר לנקות את החדר.

במהלך שדרוג חדר השינה מומלץ להזמין חברה שמבצעת פינוי רהיטים ישנים לתרומה – יש עמותות רבות שישמחו לקבל את הרהיטים שלא נחוצים לכם יותר, הרהיטים מועברים למשפחות נזקקות, למעוטי יכולת, למקלטים לנשים מוכות ולמקומות נוספים. באותה הזדמנות אפשר לתרום גם בגדים ישנים במצב טוב, ספרים, צעצועים שהילדים כבר לא משחקים בהם ומוצרי חשמל תקינים בהם אין צורך.

חשוב להחליף את המזרן הישן ולרכוש מזרן איכותי חדש המתאים לגודל המיטה ולהרגלי השינה. יש מגוון עצום של מזרנים איכותיים במחירים משתלמים, חשוב לרכוש מזרן איכותי, עם או ללא קפיצים, יש דגמים רבים לכן כדאי לפנות לחברה מקצועית ומובילה שמשווקת מזרנים איכותיים ומציעה מוצרים ופתרונות ייחודיים לשינה טובה, נוחה ובריאה יותר.

את המזרן הישן, במידה ומצבו עדיין טוב, אפשר לתרום. אם מחליטים לשדרג את חדר השינה ומעוניינים לפנות את המיטה הישנה כדאי לברר מול החברה המשווקת מזרנים ומיטות האם השירות כולל פינוי של המיטה והמזרן הישנים. עם זאת, חשוב לזכור כי ישנם נזקקים רבים שישמחו לקבל את המיטה והמזרן שלכם, לכן מומלץ לחפש חברה המתמחה בפינוי דירות ומציעה שירותי פינוי רהיטים ישנים לתרומה לעמותות ולארגונים שונים. אגב, יש מקרים בהם ניתן לשפץ את המיטה הישנה, כך תחסכו כסף רב מאחר ותוכלו לרכוש רק מזרן חדש במקום המזרן שעשה את שלו.

לא משליכים חפצים ישנים אלא תורמים אותם

כדי לשדרג את חדר השינה שלכם כדאי להחליט איזה רהיטים וחפצים ימשיכו אתכם ואיזה פריטים אתם מעוניינים לפנות מהחדר ומהדירה. כאמור, אל תשליכו את הרהיטים הישנים, יש נזקקים רבים שיוכלו לעשות בהם שימוש. כמו כן, ישנם רהיטים וחפצים ישנים שניתן לשדרג לבד או בעזרת איש מקצועי, קצת צבע ותיקונים יכולים להפיח חיים מחדש בחפצים השונים, ואתם תיהנו מהחפצים המשודרגים לאחר שיפוץ אשר מותאמים לצרכים הייחודיים שלכם.