שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להשתדרג לכבוד האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT

אצל אמריקן סליפ זה הרבה פחות

סקר: ”ההוצאה הממוצעת של ישראלי על ריהוט לבית: 6,940 ש”ח

סקר איגוד תעשיות הריהוט בהתאחדות התעשיינים, חושף כי בשנה החולפת, 2014, ההוצאה הממוצעת של משק בית על ריהוט, עמדה על 6,940 אלף שקל בלבד. נמצא כי הגורם המשיכה מספר אחת לרכישת רהיט הנו המחיר.
63% מהנשאלים ציינו מחיר כסיבה לרכישה, בעוד ש- 45% ציינו את איכות המוצר כסיבה העיקרית לרכישה.

כמו כן עולה מהמחקר, כי 50% ממשקי הבית בישראל מעדיפים לקנות רהיטים מתוצרת ישראלית ‘כחול לבן’. הסיבות המרכזיות העומדות מאחורי העדפה זו, הנה התפיסה כי הריהוט הישראלי מותאם יותר לצרכים שלהם (80%) והרצון לעודד ייצור ישראלי ‘כחול לבן’ (47%). רק 8% מהנשאלים הצהירו כי הם מעדיפים לקנות ריהוט מיובא, כאשר הסיבה המרכזית להעדפה זו היא תפיסת איכות טובה יותר. שאר הנשאלים חסרי דעה בהקשר זה.

ולא פחות חשוב- מהמחקר עולה כי 84% מהנשאלים מרוצים עד מרוצים מאוד מהרהיטים שרכשו. רק 3% אחוז הביעו אי שביעות רצון מוחלטת מהרהיטים שרכשו.

יו”ר איגוד תעשיות הריהוט בהתאחדות התעשיינים, אורי סגרה: “לשמחתנו המחקר הראה כי הציבור הישראלי, מעדיף באופן מובהק רהיטים מתוצרת מקומית, אשר אינו נופל באיכותו ואף עולה על רהיטים המיובאים מחו”ל. על מנת להיות על ‘הצד הבטוח’, אני ממליץ  לרוכשים ריהוט ישראלי, לבדוק האם יצרנית הריהוט חברה באיגוד הריהוט של התאחדות התעשיינים, ובעלת תו איכות ושירות המוענק לה על ידי האיגוד”.

אמריקן סליפ – בגלל שזה ישראלי, בגלל שזה איכותי, בגלל שזה נגיש ובגלל שזה משתלם!!!