שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

מיטה יהודית

בואו להתרשם ממגוון המיטות בהפרדה שיש לנו להציע

9% הנחה
החל מ- 3,460 החל מ- 3,150
33% הנחה
החל מ- 11,250 החל מ- 7,500
29% הנחה
החל מ- 4,480 החל מ- 3,200
23% הנחה
החל מ- 3,440 החל מ- 2,649
17% הנחה
החל מ- 1,920 החל מ- 1,599
31% הנחה
החל מ- 1,726 החל מ- 1,190

מיטה יהודית שמותאמת לשומרי המסורת

מכל סוגי המיטות המתקדמות והמתוחכמות, המאתגרת ביותר היא מיטה יהודית שמותאמת לזוגות דתיים שחייבים לשמור על ההלכה. היום כבר מוצעים להם דגמים מודרניים רבים

זוגות שנישאים צריכים למצוא את המיטה שמתאימה להם מכל הבחינות, לא רק עיצוב וחומרים רצויים, כי אם גם מבנה המזרן, מאיזה סוג הוא עשוי ומהי הקשיות שנכונה לכל אחד מהם. אם הם זוגות דתיים וזוגות שמקפידים על ההלכה, להם יש קריטריון נוסף לבחור לפיו, והוא האם המיטה יהודית ומתאימה להלכה?

מיטה יהודית היא, כידוע, מיטה זוגית שיש בה הפרדה בין המזרנים וגם בבסיס המיטה. יש לה מסגרת אמנם, אבל כזאת שאפשר להפריד לשתי מיטות יחיד בשעת הצורך. זה פותר לזוגות רבים את הבעיה הלכתית אבל לא פותר את הבעיה האסתטית העיצובית. המיטה צריכה להיות טובה לא רק מבחינה דתית, אלא גם כזאת שיש לה פתרונות עיצוביים שלא הופכים אותה למסורבלת ולקשה לתפעול.

מיקום ומקום

בבתים רבים בעיית המיטה להורים היא גם בעיה של מקום ומיקום. מכיוון שלא בונים בישראל דרך כלל בתים גדולים וחדרים בגודל ראוי, יש בעיה גם כאשר מחפשים מקום למיטה יהודית. יש למעשה צורך שמיטה כפולה תצליח להיכנס לחדר קטן ועדיין אפשר יהיה לנוע מסביבה וגם לשמור על הפרטיות באותו חלל קטן.

בבתים  של פעם נהוג היה להפריד לשתי מיטות בפשטות, כדי לפתור את הבעיה, ואחר כך לחבר אותן בשעת הצורך. אולם היום זהו פתרון שאינו נחוץ כאשר מתמחים גם במיטות מתכווננות מודרניות שמופרדות בכל מקרה במזרנים שלהן. כלומר, יש דרכים להציע מיטה שמתאימה לכל גודל של חדר ובצורה נאותה.

בבתים שבהם אין בעיית מקום יש אפשרויות רבות למיטה מעוצבת בגודל מלא, שיכולה להיות במרכז החדר ולא לתפוס יותר מדי מקום. להם מוצעת מיטה יהודית שיש לה גם ראש מיטה גדול ומרשים, והוא מחוברת לשתי המיטות בגודל רחב מהרגיל.

דגמים שונים למיטה יהודית

מיטה יהודית יכולה להיות בעיצוב מסורתי של פעם, כמיטה עם מסגרת עץ רגילה שמופרדת לשתי מיטות המחוברות במסגרת שבתוכה הן נעות. יש מחלוקת לגבי מיטה כזאת שיש לה בסיס משותף ושני מזרנים נפרדים וזה עניין של הלכה שנוהגים לפיה אצלכם. נהוג יותר למצוא שתי מיטות מופרדות שמחוברות במסגרת אחת מאשר בסיס שעליו שני מזרנים.

במבחר הדגמים שאפשר למצוא יש גם דגמים מודרניים יותר ומה שיותר חשוב מכך הוא המבחר של מזרנים איכותיים מיצרנים מעולים. זה, למעשה, השיקול החשוב ביותר בבחירה של מיטות בכלל, אז כמובן שגם במיטה יהודית.

בחירת מיטה נכונה

מכיוון שהיום אפשר למצוא את המיטה הנכונה לכם או להזמין אותה לפי מידה ותכנון שלכם, הטעם שלכם קובע יותר מתמיד ואין סיבה להתפשר על מיטה שאינה מוצאת חן בעיניכם רק משום שהיא עונה לכללי ההלכה. למעשה, היא מאפשרת לכם בחירה יותר טובה ומותאמת לצרכים של כל אחד מכם. אם המזרנים מופרדים, הרי שכאן כל אחד יכול להתאים לעצמו את המזרן שטוב לו, בדרגת קשיות לפי מה שהוא אוהב ונוח לגופו.

מזרנים יכולים להיות אורתופדיים למי שצריך אותם, ולכן גם שונים אחד מהשני. כשקונים מזרן כזה הוא יכול להיות בעל מרכז כובד שונה לגמרי מהשני אם אחד מכם זקוק לתמיכה מוגברת במרכז המזרן או דווקא בקצה שלו. חשוב לבחור גם לפי איכות היצרן. מומלץ לבחור מיטה ומזרנים מיצרנים מוכרים שמשתמשים בחומרים בטוחים ובטיחותיים, תקניים בלבד וכאלה שמבטיחים לכם עמידות ויציבות לשנים רבות.