שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

5 טיפים לבחירת המזרן המושלם

5 טיפים לבחירת המזרן המושלם

מגוון עצום של חומרים עומד לרשות יצרני המזרנים, יחד עם טכנולוגיות מתקדמות ושפע של המצאות ופיתוחים מדעיים. הכל משרת את המטרה החשובה ביותר – לייצר מזרן שיתאים למבנה הגוף והשלד של אנשים, כך שכל אחד יוכל למצוא את המזרן שמתאים לו. התחושה של כל אחד היא אישית לגמרי על כל סוג של מזרן ואנשים מבינים זאת רק לאחר כמה לילות של שינה נעימה ומספקת, עד כמה חשוב לבחור נכון. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור.

אנשים שונים, חומרים שונים

החומר שממנו עשוי המזרן חשוב ומשמעותי והוא חשוב להתאמת המזרן לגוף ספציפי. בניגוד למה שחושבים, גם אם סוג מסוים של חומר נחשב לעמיד וחדשני מאוד, אם הוא אינו מתאים למשקל גופכם ולמבנה השלד שלכם, עדיך לוותר עליו לקנות מזרן מחומרים מעולים אבל שונים. לעתים, מזרן סינתטי או קפיצים מסוים לא מתאימים לאנשים בעלי משקל גבוה מאוד משום שמידת הקושי שלו רכה מדי. התמיכה חשובה מאוד ולכן בחרו מזרן שיישא גם את המשקל שלכם.

מזרן דו צדדי והפיכת מזרנים

מזרן דו צדדי הוא מזרן שאפשר להפוך אותו מצד וצד והוא מתאים מאוד למי שרוצה מזרן לטווח ארוך. זה מתאים לאנשים שאכפת להם מתחזוקה נאותה של מזרן ומוכנים לעשות את המאמץ של היפוך קבוע של המזרן. זה חשוב מאוד להבטחת אורך חיי המזרן ולבריאות שלו. כשאתם בוחרים מזרן בדקו עם יועץ המכירות שלכם אילו מזרנים אפשר להפוך ואם בכלל, והעדיפו מזרנים שייתנו לכם אפשרות לשמור על מצב המזרן כדי ליהנות ממזרן ללא שקעים ובליטות שנוצרות עם הזמן כתוצא הממנח גוף קבוע.

מזרן שאפשר לשאוב

מזרנים רבים היום מגיעים עם פתחים מיוחדים בצדדיו כדי שאפשר יהיה להצמיד את פיית הינקה של שואב אבק, ולשאוב. אי אפשר להפריז בחשיבות השאיבה של מזרן כזה משום שהאבק שמצטבר בתוך מזרן הוא אבק שמגיע מבחוץ ונשאר בתוכו. יחד עם קרדיות אבק הבית ויחד עם לכלוך וחיידקים ובקטריות שיכולים להתפתח בפנים זה חיוני לדאוג לבריאות שלכם. זה חשוב במיוחד כאשר המזרן מיועד לילדים ולאוכלוסיות סיכון כמו חולים וקשישים. תחזוקה נאותה של מזרן מחייבת גם שאיבת אבק בקביעות. שינה על מזרן כזה הרבה יותר בריאה משום שאינכם נחנקים מאבק ונהנים מזרימת אוויר חופשית ונקייה.

לטקס, קפיצים או ויסקו?

החומרים האלה מעולים כולם ומגיעים היום בשלל תצורות ובהנדסת אנוש מתוחכמת מאוד. הטריק הוא למצוא את המזרן שלכם לא רק על פי משקל הגוף, אלא גם לפי מבנה הגוף שלכם והאם אתם סובלים מבעיות אורתופדיות מסוימות. יש לדעת כי מזרנים שעשויים מחומרים כמו ויסקו ולטקס מיועדים להקל על זרימת הדם ורבים סובלים מכך מבלי לדעת זאת אפילו. החומרים הגמישים האלה, שחוזרים לזיכרון הגוף והמבנה שלו בכל פעם מחדש, הם חומרים שלא אמורים להקשות על האיברים להיות מונחים בחופשיות מבלי שתהיה להם התנגדות קשה מדי. זה מה שמאפשר גם לכלי הדם את המקום להזרים דם כך שהוא זורם בחופשיות ולא גורם לאיברים להירדם תוך כדי שינה.

ריפוד וחיפוי בד איכותי

אל תוותרו על חיפוי בד איכותי משום שלפי זה תדעו אם תוכלו לישון מבלי להזיע ומבלי להתגרד או להרגיש אי נוחות. הבדים הטבעיים נושמים ומתאווררים כל הזמן, ולכן גם שומרים על איכות שינה ותחושה נעימה, אבל גם הבד עצמו אינו נשחק ונהרס במהירות. הבלאי שלו נמוך ככל שהוא איכותי ולכן גם משמש אתכם היטב במשך שנים רבות ומעניק לכם שנת לילה טובה ונוחה.