שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להתחדש לכבוד חג האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT **** יתכנו עיכובים באספקה****

מזרון עם קפיצים או ללא?

                 מזרני פולימרים – ללא קפיצים הנמכרים ביותר                                 בשילוב ויסקו ולטקס

28%-35% הנחה
החל מ- 1,800 החל מ- 1,300
29% הנחה
החל מ- 910 החל מ- 650
50% הנחה
החל מ- 1,560 החל מ- 780
17% הנחה
החל מ- 3,000 החל מ- 2,500
29% הנחה
החל מ- 1,540 החל מ- 1,100
51%-50% הנחה
החל מ- 2,780 החל מ- 1,370

מזרן לטקס או ויסקו

השינה היא פעולה הכרחית עבור האדם – היא מספקת לגוף את המנוחה לה הוא זקוק כדי לווסת את המערכות הפנימיות שלו. אחד הגורמים המשפיעים על איכות השינה הוא המזרן עליו אנחנו ישנים ולכן זהו פריט בעל חשיבות רבה בחדר השינה. לכן על מנת שהשינה שלנו תהיה איכותית ותספק מנוחה נאותה לגוף, מומלץ לרכוש מזרון איכותי.

ישנם הרבה סוגי מזרונים והשאלה איזה סוג מזרון כדאי לרכוש היא שאלה נפוצה בקרב לקוחות רבים והינה שאלה מאוד לגיטימית.
מזרונים בהם אנחנו משתמשים,עשויים מחומרים שונים ולכל חומר יש תכונות מגוונות ומיוחדות, עליהן נפרט מעט בהמשך.המזרונים שאנו מכירים עשויים מקפיצים קלאסיים, קפיצים מבודדים, לטקס, ויסקו ופולימרים בצפיפויות שונות. מעבר לכך, אם נשלב בין חומרים שונים אלה יווצר מגוון רחב של רמות רכות או קושי ותמיכה של המזרון בגוף. אז איך אדם יידע איזה מזרון הוא אידאלי עבורו ובו כדאי לו להשתמש?

סוגי מזרונים

נראה כי ישנם סוגי מזרנים רבים בשוק אך בעצם קיימות שתי קטגוריות עיקריות למזרנים:

 • מזרן ספוג –מזרן הספוג הוא מזרן פשוט יחסית.הוא מגיע בדרגות קושי שונות, המסומנות על ידי צבע המזרון ומצביעות על מידת קשיותו. חומר זה משמש בעיקר למזרני ילדים כיוון שהם לא מפעילים עליו משקל רב.
 • מזרן קפיצים –בקטגורית מזרוני הקפיצים, קיימים שני סוגים:
  • הסוג הראשון – מזרנים בעלי קפיצים רגילים. קפיצים היוצרים אחידות במזרן ולכן תזוזה באחד מצידי המזרון, תורגש גם בצד השני שלו;
  • הסוג השני – מזרנים בעלי קפיצים מבודדים. קפיצים היוצרים בידוד, המאפשר נוחות לכל אחד מיושני המיטה כיוון שתנועה בצד אחד אינה מורגשת בצד השני. יתרה מכך, קפיצים אלה מספקים תמיכה טובה יותר לגוף, כיוון שכל קפיץ מתאים את עצמו למשקל המופעל עליו והגוף נמצא בתנוחה מאוזנת יותר.

גם החומרים מהם מורכב המזרן מחולקים לשתי קטגוריות:

 • לטקס –הלטקס הוא חומר טבעי, גמיש וחזק, המופק מעץ הגומי ומשמש ליצירת שכבה רכה בחלק העליון של המזרון. זהו חומר קפיצי שנוח לשכב עליו והוא מספק תמיכה לכל חלקי הגוף.
  במידה ואחד מבני הזוג, סובל מאלרגיה, מזרון לטקס מאוד יתאים לו כיוון שזהו חומר שדוחה בקטריות וחיידקים הגורמים להיווצרות קרדית האבק.
  חסרון בולט של מזרון לטקס הוא שהגומי יאבד מהאלסטיות שלו עם הזמן אך זה תהליך שאורך כעשור ואין צורך להימנע מקניית מזרון לטקס בגלל סיבה זו.
 • ויסקו –הויסקו פותח על ידי נאס”א ותפס מקום מאוד חזק בעולם המזרנים. חומר זה הוא בעצם ג’ל זיכרון – חומר אלסטי שמפחית לחצים ומתרכך על פי צורת הגוף בעקבות החום הנפלט ממנו.שינה במנח התואם לצורת הגוף באופן מלא, מקלה על הלחץ המופעל עליו ומעניקה לו תמיכה אורטופדית.