שמיכת מילוי לעונת המעבר ב- 50% הנחה - בואו להשתדרג לכבוד האביב‎ - קוד קופון 50%GOODNIGHT

מיטות מופרדות

9% הנחה
החל מ- 3,460 החל מ- 3,150
33% הנחה
החל מ- 11,250 החל מ- 7,500
29% הנחה
החל מ- 4,480 החל מ- 3,200
23% הנחה
החל מ- 3,440 החל מ- 2,649
17% הנחה
החל מ- 1,920 החל מ- 1,599
31% הנחה
החל מ- 1,726 החל מ- 1,190

מיטות מופרדות, או מה שמכונה “מיטה יהודית”, הן הפתרון האידאלי והנוח ביותר עבור האוכלוסייה הדתית והחרדית. מדובר למעשה במיטה זוגית רגילה ואיכותית במגוון דגמים, אלא שהיא נבדלת מכל מיטה סטנדרטית אחרת בכך שניתן לפצל אותה לשתי מיטות נפרדות.

מיטות נפרדות מבית אמריקן סליפ

מיטה יהודית היא בדרך כלל מיטה גדולה, חזקה ומאסיבית, ולכן כדאי בטרם הרכישה לבדוק שהיא מתאימה למידת שנחוצות לחדר שלכם. המיטה היהודית, שלמעשה מורכבת משתי מיטות יחיד, מתהדרת במידות גדולות יותר ממיטה זוגית ממוצעת ורגילה – וחשוב לקחת זאת בחשבון. מדדו את חדר השינה שלכם ובדקו מה הן המידות אליהן צריכה המיטה להיכנס.

אילו מזרונים מתאימים למיטות נפרדות?

לפני קניית מיטות מופרדות, אנו ממליצים להשקיע במזרונים אורטופדיים, שכן זו תמיד השקעה חכמה ומשתלמת לטווח ארוך. אנו מבלים שעות רבות ביממה על המיטה שלנו, ואם יש מקום להשקיע בו זה בהחלט המקום. מזרונים אורטופדיים מיועדים לתמיכה איכותית ונוחה לאזור הגב ושומרים על בריאות כל הגוף. לאורך השנים, אנשים סובלים מכאבי גב ומבעיות שונות הקשורות לשינה לא בריאה על מזרן שאינו מתאים להם. לכן, גם אם אתם רוכשים מיטה זוגית בגיל צעיר, כדאי מאוד לחשוב לטווח הארוך ולהשקיע במזרונים אורטופדיים שיתנו לגוף שלנו את התמיכה האיכותית והבריאה ביותר לאורך זמן.

מיטות מופרדות למגזר הדתי

על פי ההלכה היהודית, על גבר ואישה נשואים לישון בנפרד בתקופת נידתה של האישה. יש להקפיד שהמרחק בין המיטות יהיה לפחות כמרחק הושטת יד, כלומר: 30-40 סנטימטר לפחות.

אך לא רק בני זוג דתיים וחרדיים בוחרים לרכוש מיטות יהודיות או מיטות נפרדות לחדר שינה. מיטה יהודית יכולה להיות יעילה ופרקטית עבור זוגות רבים המעוניינים באופציה להפריד מיטה אחת לשתי מיטות יחיד ללא מאמץ. רוב האנשים ישנים טוב יותר כשהם לא חולקים מיטה עם אדם נוסף, גם אם מדובר בבן זוגם האהוב. שינה עם בן זוג נוחר, או בת זוג המשנה תנוחות בשנתה בתדירות גבוהה, יכולה למנוע מכם לחוות שינה נעימה ויעילה. לכן, אם חושבים על זה, שינה במיטות נפרדות מפעם לפעם זה לא רעיון רע.

אמריקן סליפ המקום לרכישת מיטות ומזרנים למגזר הדתי

כיום ניתן למצוא מיטות נפרדות במגוון גדלים וממדים של הפרדה, לכן כדאי לבדוק מהי ההפרדה המתאימה ביותר למידות שנחוצות לכם. המטרה היא בסופו של דבר ליצור הפרדה איכותית מצד אחד, ולהתאים לצרכים ולעיצוב של החדר שלכם מצד שני. בהתחשב בגודלה של המיטה, רצוי מאוד לבחור בדגם איכותי, מסוגנן ומעוצב שישתלב עם העיצוב הקיים בחדר השינה ויהפוך את המיטה לחלק נעים לעין ולא לגורם סתמי או מגושם שלא תורם לעיצוב החלל.